Ik ben niet echt forumhandig, en kan nog steeds geen foto plaatsen.
Een enkele moedige forumcollega heeft het al geprobeerd, maar ik krijg niet 'eigenschappen' in het kader als ik de foto aanklik.
Kan het zijn omdat ik met een apple Mac (book) werk?
Zij er meer mensen die heir mee werken? en hoe plaatsen zij een foto?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hoe plaatsen appeltjes van Mac een foto?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Ik heb een Macbook!
Je moet rechtermuisknop doen op een foto in je HP album
Rechtermuisknop doe je:
Ctrl+rechtermuisknop
Of:
Twee vingers+Rechtermuisknop
Dan selecteer je 'Afbeeldingslocatie kopiëren'
Als je dan dat plaatje ergens wilt neerzetten op het forum maak je een nieuw bericht en klik je één keer op IMG.
Klik dan op CMD+V en dan klik je weer op IMG.
Dan ben je klaar!
Ik weet niet hoe jij je mac ingesteld hebt maar ik plaats met mijn mac net zo handig foto's als met windows.
Gewoon de foto groot maken door hem aan te klikken, rechtermuisknop en dan de afbeeldings url te kopieeren, plakken en dan de gehele link selecteren en vervolgens op IMG klikken boven je berichtvenster. Dan komt er voor en achter je url te staan ... de tweede keer (de laatste) met een / ervoor en dan is het goed.
Bedankt voor jullie snelle reactie. Ik heb nu geen tijd om het uit te proberen, maar ga het zeker doen. Dan kunnen jullie ook het resultaat zien.
En ja Irene, dat is mijn foto van onze Chaantje.
Je gaat naar je hondenpagina,klik op hondenfoto,dan krijg je alle foto's klik op de foto en hij wordt groot klik rechter muis op eigenschappen,kopieer de url,van links naar rechts. Deze wordt blauw klik er op en kopieeren,en dan op ok.Ga terug naar de topic en klik eerst linker muisknop in het vak,dan IMG plakken en IMG en de foto staat er.
Misschien wat uitgebreid maar hoop dat het lukt.Je kan het proberen op je eigen topic.
Je kan dit stukje kopieeren en op je pagina zetten,kan je het nog eens terug lezen.
Succes.
Precies, je kan het wel instellen, heb ik ook gedaan. Momenteel werk ik met twee vingers+Rechtermuisknop. Ctrl vond ik vervelend werken, maar het werkt in ieder geval áltijd!
Ik heb de foto's op een ander pagina staan, op photobucket in mijn geval maar Picasa kan geloof ik ook Dat ook omdat ik soms op een ander forum foto;s zet.
Ik copier ze daarvan, code copieren en plakken, das alles. even opletten dat er
ja dta gaat natuurlijk niet...
vierkanthaakje, img, haakje sluiten, en erna: haakje, slash, ing, haakje sluiten.
Ik doe het via tinypic.
Je zet de foto erin drukt op foto en forumwebsite.
Je moet een code invullen, je krijgt een code voor forum en je kopieert en plakt hem, klaar.
als ik de control samen met de rechtermuisknop inhoud, kan ik niets aanklikken, dan verdwijnt de inhoud van de rechterbalk.
Help, kan er niet even iemand naast me komen zitten, ik voel me Chris is
sam ik heb achter de eerste img een haakje gezet (dit gaat namelijk telkens weg als ik plak, heb ik ontdekt) mist er verder dan nog iets?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hoe plaatsen appeltjes van Mac een foto?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?